Володарем гран-прі став Віталій Свирид!

Категорія: Новини
21 квітня 2013 року в місті Обухів, під Києвом традиційно відбувся четвертий Всеукраїнський відкритий пісенно-поетичний фестиваль пісні "Рідна мати моя". Володарем гран-прі став заслужений артист України Віталій Свирид з піснею "Ти чуеш мамо".


Пісенний фестиваль "РІДНА МАТИ МОЯ"

Обухів в четверте приймав пісенний фестиваль "РІДНА МАТИ МОЯ"

Для відродження духової спадщини України, примноження скарбниці пісенної творчості композиторів, створення нових яскравих лірико-патріотичних пісень про родину, рідний край та Україну, розкриття творчих здібностей авторів і виконавців, підтримки і стимулювання творчо обдарованих особистостей з 2010 року, в Обухові, на батьківщині Андрія Малишка, проходить Відкритий Всеукраїнський пісенно-поетичний фестиваль "Рідна мати моя".

Співзасновниками його виступають Київська обласна державна адміністрація, Обухівська міська рада, ДТРК "Всесвітня служба "УТР" та Народний артист України Мар’ян Гаденко.

Конкурсні змагання відбуваються привселюдно в один тур. До участі в конкурсі допускаються окремі солісти-вокалісти, дуети та гурти без вікових обмежень, як професійні, так і самодіяльні артисти, поети, композитори в номінаціях "Сучасна українська пісня", "Авторська пісня" та "Співана поезія".

Четвертий Всеукраїнський відкритий пісенно-поетичний фестиваль пісні "Рідна мати моя" традиційно відбувся і цього року в Обухові 21 квітня. В конкурсних заходах на запрошення голови Київської обласної держадміністрації А. Й. Присяжнюка взяли участь професійні виконавці, поети, композитори з україномовними піснями, в яких возвеличується жінка-матір, родина та Україна. Після представлення усіх творів конкурсної програми відбулося нагородження його переможців і учасників відзнаками і дипломами!!!

Володарем гран-прі став заслужений артист України Віталій Свирид з піснею "Ти чуеш мамо", яку присвятив пам'яті своєї мами. Завершилося світо пісні великим гала-концертом за участю іменитих артистів і колективів.
2012 © - Сайт створено студією комп'ютерного дизайну "Агрія"
Валідність HTML та CSS | Вхід